Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
N3-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 ---
N3-C1
Pracownia problemowa w EE (N3) - P15 Projekt
Rząsa Janina (EE)
B16
--- --- --- --- ---
Inżynieria wysokich napięć (N3) - L30 Laboratorium
Filik Kamil (ET)
A1
N3
Eksploatacja instalacji energetycznych (N3) - W30 Wykład
Płoszyńska Jadwiga (ED)
B305
N3
Eksploatacja instalacji energetycznych (N3) - W30 Wykład
Płoszyńska Jadwiga (ED)
B305
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
N3
Inżynieria wysokich napięć (N3) - W30 Wykład
Masłowski Grzegorz (ET)
B300
N3
Inżynieria wysokich napięć (N3) - W30 Wykład
Masłowski Grzegorz (ET)
B300
---
Instalacje elektryczne - p.w. (N3) - P20 Projekt, (120 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
N3-C1
Seminarium dyplomowe w EE (N3) - C10 Ćwiczenia
Binkowski Tomasz (EE)
A111
---
Eksploatacja instalacji energetycznych (N3) - P15 Projekt
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
N3
Techniki oświetlania (N3T) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B300
N3
Techniki oświetlania (N3T) - W30 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B300
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Techniki oświetlania (N3T) - P30 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
Techniki oświetlania (N3T) - P30 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
N3
Gospodarka energetyczna (N3) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
N3
Gospodarka energetyczna (N3) - W30 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
Projektowanie inżynierskie wspomagane komputerowo - p.w. (N3) - L25 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B100b
Projektowanie inżynierskie wspomagane komputerowo - p.w. (N3) - L25 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B100b
--- ---
N3
Instalacje elektryczne - p.w. (N3) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B300
N3
Instalacje elektryczne - p.w. (N3) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B300
%12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- --- --- ---
N3
Język obcy (N3) - C30 Ćwiczenia
SJO05: Fleszar Mateusz
V8
N3
Język obcy (N3) - C30 Ćwiczenia
SJO05: Fleszar Mateusz
V8
N3-L1, N3-L3
Pracownia problemowa w ET (N3) - P15 Projekt
Mazur Damian (ET)
B205
--- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00
N3
Projektowanie inżynierskie wspomagane komputerowo - p.w. (N3) - W20 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B107
N3
Projektowanie inżynierskie wspomagane komputerowo - p.w. (N3) - W20 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B107
Gospodarka energetyczna (N3) - L30 Laboratorium
Kołodziej Kamil (EE)
B16
Gospodarka energetyczna (N3) - L30 Laboratorium
Kołodziej Kamil (EE)
B16
N3-C1
Techniki oświetlania (N3T) - C15 Ćwiczenia
Leśko Marcin (EE)
A214
--- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Statystyki


Osób on-line: 7