Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
F3A-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 ---
Sieci komputerowe II (F3A) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Rak Tomasz (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 ---
Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA)
D7
---
F3A
Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Trybus Leszek (EA)
B300
F3A
Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Trybus Leszek (EA)
B300
F3
Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA)
A61
F3
Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA)
A61
F3
Kurs IBM (F3) Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F102
F3
Kurs IBM (F3) Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F102
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Zarządzanie projektami (F3A) - L15 Laboratorium
Oszust Mariusz (EA)
F104
Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA), Kamycki Krzysztof (EA)
F104
--- --- ---
F3A
Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
B305
F3A
Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
B305
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
Technologie sieci WEB (F3A) - L25 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100b
Technologie sieci WEB (F3A) - L25 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100b
F3A
Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA)
B300
F3A
Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA)
B300
Programowanie niskopoziomowe (F3A) - L15 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
Wizja komputerowa (F3A) - L15 Laboratorium
Marnik Joanna (EA)
F104
F3A
Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład
Prokop Jan (ED)
B305
F3A
Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład
Prokop Jan (ED)
B305
@12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 13:00-13:15
13:15-13:30 13:15-13:30
13:30-13:45 13:30-13:45
13:45-14:00 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Lektorat
SJO-21: Mazurek Jolanta
J006
F3
Język obcy (F3) - C30 Lektorat
SJO-21: Mazurek Jolanta
J006
F3A
Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład
Marnik Joanna (EA)
B305
F3A
Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład
Marnik Joanna (EA)
B305
F3A
Zarządzanie projektami (F3A) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B107
--- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- ---
F3A
Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B305
F3A
Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B305
-x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19

Statystyki


Osób on-line: 5