Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
N1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
N1
Matematyka II (N1) - W30 Wykład
Wołowiec-Musiał Małgorzata (FM)
A112
N1
Matematyka II (N1) - W30 Wykład
Wołowiec-Musiał Małgorzata (FM)
A112
N1
Geometria i grafika inżynierska (N1) - W15 Wykład
Bieniek Zbigniew (BP)
A313
Geometria i grafika inżynierska (N1) - L15 Laboratorium
Bieniek Zbigniew (BP)
A313
N1
Elektrotechnika (N1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A313
N1
Elektrotechnika (N1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A313
N1-C1
Elektrotechnika (N1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
B304
N1-C1
Elektrotechnika (N1) - C30 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
B304
N1
Mechanika techniczna (N1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
N1
Mechanika techniczna (N1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
%08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
%10:30-10:45
N1-C1
Metody numeryczne (N1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ES)
F402
---
Fizyka II (N1) - L15 Laboratorium
Fal Jacek (FF)
K32
Elektrotechnika (N1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
N1
Podstawy termodynamiki (N1) - W15 Wykład
Smusz Robert (MD)
A312
N1
Fizyka II (N1) - W15 Wykład
Masłowski Tomasz (FF)
A312
N1-C1
Mechanika techniczna (N1) - C30 Ćwiczenia
Brański Adam (ES)
A113
N1-C1
Mechanika techniczna (N1) - C30 Ćwiczenia
Brański Adam (ES)
A113
N1
Metody numeryczne (N1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
N1
Metody numeryczne (N1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
N1
Metrologia (N1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
A313
N1
Metrologia (N1) - W30 Wykład
Szlachta Anna (EM)
A313
Metrologia (N1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM), Chorzępa Rafał (EM)
A211
Metrologia (N1) - L45 Laboratorium
Augustyn Małgorzata (EM), Chorzępa Rafał (EM)
A211
N1-C1
Podstawy termodynamiki (N1) - C15 Ćwiczenia
Grosicki Sebastian (MD)
A313
N1-C1
Matematyka II (N1) - C15 Ćwiczenia
Bednarz Natalia (FM)
A111
--- --- -x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
N1-C1
Wychowanie fizyczne (N1) - C30 Ćwiczenia
CFiS4
Hala PRz
N1-C1
Wychowanie fizyczne (N1) - C30 Ćwiczenia
CFiS4
Hala PRz
--- --- --- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Statystyki


Osób on-line: 10