Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3A-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 -x- -x- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 -x- -x-
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium
Kamycki Krzysztof (EA)
D3a
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - L15 Laboratorium
Rymut Bogusław (EA)
D9
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Techniki multimedialne (F3A) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
F104
Programowanie w języku Java (F3A) - L15 Laboratorium
Prokop Jan (ED)
B100b
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
%10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Bednarek Marcin (EA)
D7
-x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
F206
-x- -x- -x- -x- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Statystyki


Osób on-line: 7