Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
F1-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
F1
Ekonomia (F1) - W15 Wykład
Stec Artur (ZE)
V18
---
F1-C3
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia
CFiS-3
Hala PRz
F1-C3
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia
CFiS-3
Hala PRz
F1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład
Zając Tomasz (FM)
V18
F1
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład
Zając Tomasz (FM)
V18
--- ---
F1
Fizyka (F1) - W30 Wykład
Żyła Gaweł (FF)
V18
F1
Fizyka (F1) - W30 Wykład
Żyła Gaweł (FF)
V18
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
F1
Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A61
F1
Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A61
F1-L5, F1-L6
Fizyka (F1) - L30 Laboratorium
Katedra Fizyki 1
K.32
F1-L5, F1-L6
Fizyka (F1) - L30 Laboratorium
Katedra Fizyki 1
K.32
F1
Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład
Woźny Artur (ZB)
V18
F1
Etyka (F1) - W15 Wykład
Sołtys Andrzej, ks. (ZH)
V18
F1
Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład
Drałus Grzegorz (ET)
A61
F1
Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład
Drałus Grzegorz (ET)
A61
--- --- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
F1
Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA)
A61
F1
Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład
Marnik Joanna (EA)
A61
---
Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik - DD (EA)
F102
F1-C3
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
Walczyk-Kot Mariola (FM)
A111
F1-C3
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia
Walczyk-Kot Mariola (FM)
A111
F1-C3
Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczupak Paweł (ET)
B303
F1-C3
Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Tomasz (FF)
A214
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
F1
Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305)
Moczuk Eugeniusz (ZH)
B300
F1
Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (14:00-15:30 gr. ćw. 1., 15:45-17:15 gr. ćw. 2.), (Salach Mateusz w A111)
Polakiewicz Artur (ZH)
A112
--- ---
Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium
Szczepański Antoni (ET)
B205
--- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x-
F1
Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (14:00-15:30 gr. ćw. 1., 15:45-17:15 gr. ćw. 2.), (Salach Mateusz w A111)
Polakiewicz Artur (ZH)
A112
---
Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium
Szczupak Paweł (ET)
B205
--- --- --- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19

Statystyki


Osób on-line: 5