Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3A-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Programowanie w języku Java (F3A) - L15 Laboratorium
Prokop Jan (ED)
B100b
---
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Bednarek Marcin (EA)
D7
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)
D3a
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
%10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 ---
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
--- --- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- --- ---
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - L15 Laboratorium
Rymut Bogusław (EA)
D9
Techniki multimedialne (F3A) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
F104
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
F206
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3A-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 ---
Programowanie w języku Java (F3A) - L15 Laboratorium
Prokop Jan (ED)
B100b
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
---
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium
Trybus Bartosz (EA)
D3a
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Bednarek Marcin (EA)
D7
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
%10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 ---
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
--- --- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- ---
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - L15 Laboratorium
Rymut Bogusław (EA)
D9
---
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
F206
Techniki multimedialne (F3A) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
F104
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3A-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Bednarek Marcin (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 ---
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
--- ---
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Programowanie w języku Java (F3A) - L15 Laboratorium
Prokop Jan (ED)
B100b
Techniki multimedialne (F3A) - L15 Laboratorium
Rymut Bogusław (EA)
F104
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
---
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
D3a
%12:15-12:30
12:30-12:45 --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 ---
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - L15 Laboratorium
Rymut Bogusław (EA)
D9
---
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
F206
--- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3A-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 ---
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Bednarek Marcin (EA)
D7
--- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 ---
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
--- ---
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45 ---
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Techniki multimedialne (F3A) - L15 Laboratorium
Rymut Bogusław (EA)
F104
Programowanie w języku Java (F3A) - L15 Laboratorium
Prokop Jan (ED)
B100b
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)
D3a
--- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - L15 Laboratorium
Rymut Bogusław (EA)
D9
---
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
F206
--- --- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3A-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 --- ---
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - L15 Laboratorium
Rymut Bogusław (EA)
D9
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium
Kamycki Krzysztof (EA)
D3a
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Programowanie w języku Java (F3A) - L15 Laboratorium
Prokop Jan (ED)
B100b
Techniki multimedialne (F3A) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
F104
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
%10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 ---
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
--- --- %12:15-12:30
12:30-12:45
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Bednarek Marcin (EA)
D7
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
F206
--- --- --- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3A-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 -x- -x- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 -x- -x-
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
F3A
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B305
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium
Kamycki Krzysztof (EA)
D3a
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - L15 Laboratorium
Rymut Bogusław (EA)
D9
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3A
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA)
B300
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Techniki multimedialne (F3A) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
F104
Programowanie w języku Java (F3A) - L15 Laboratorium
Prokop Jan (ED)
B100b
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne - p.w. (F3A) - W25 Wykład
Dec Grzegorz (EA), Rzońca Dariusz (EA), Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
F3A
Techniki multimedialne (F3A) - W25 Wykład
Kapuściński Tomasz (EA)
B300
%10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
Prokop Jan (ED)
V18
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3A
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F3A) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Bednarek Marcin (EA)
D7
-x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
F206
-x- -x- -x- -x- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
F3A
Seminarium dyplomowe w EP (F3) - C15 Ćwiczenia, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel), (dla F3A, S i T)
Hałdaś Grzegorz (EP)
A214
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3S-L7
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- ---
Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F3S) - P15 Projekt
Paszkiewicz Andrzej (ES)
F604
--- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- ---
Aplikacje bazodanowe (F3S) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Dymora Paweł (ES), Kowal Bartosz (ES)
F502
--- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
---
F3S, F3T
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład
Bolanowski Marek (ES)
B107
---
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S) - P15 Projekt
Bolanowski Marek (ES)
F602
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych - p.w. (F3S) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)
F505
---
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
F3S
Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - W30 Wykład
Posiewała Witold (ET)
A111
F3S
Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - W30 Wykład
Posiewała Witold (ET)
A111
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3S
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych - p.w. (F3S) - W25 Wykład
Nycz Mariusz (ES)
A113
F3S
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych - p.w. (F3S) - W25 Wykład
Nycz Mariusz (ES)
A113
F3S
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład
Dymora Paweł (ES)
A313
F3S
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład
Dymora Paweł (ES)
A313
%10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
%12:15-12:30
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - P15 Projekt, (w B204)
Posiewała Witold (ET)
--- --- --- ---
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ET (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Szczepański Antoni (ET)
B303
-x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- ---
F3S
Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F3S) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A112
F3S
Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F3S) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A112
F3S, F3T
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3S, F3T
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ES (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Grabowski Franciszek (ES)
F202
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ES (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Grabowski Franciszek (ES)
F202
--- --- --- --- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3S-L8
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- ---
Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F3S) - P15 Projekt
Paszkiewicz Andrzej (ES)
F604
--- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- ---
Aplikacje bazodanowe (F3S) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Dymora Paweł (ES), Kowal Bartosz (ES)
F502
-x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00 ---
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Świder Zbigniew (EA)
F206
F3S, F3T
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład
Bolanowski Marek (ES)
B107
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych - p.w. (F3S) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)
F505
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S) - P15 Projekt
Bolanowski Marek (ES)
F602
---
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
F3S
Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - W30 Wykład
Posiewała Witold (ET)
A111
F3S
Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - W30 Wykład
Posiewała Witold (ET)
A111
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3S
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych - p.w. (F3S) - W25 Wykład
Nycz Mariusz (ES)
A113
F3S
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych - p.w. (F3S) - W25 Wykład
Nycz Mariusz (ES)
A113
F3S
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład
Dymora Paweł (ES)
A313
F3S
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład
Dymora Paweł (ES)
A313
%10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
%12:15-12:30
Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - P15 Projekt, (w B204)
Posiewała Witold (ET)
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- --- --- ---
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ET (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Szczepański Antoni (ET)
B303
-x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- ---
F3S
Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F3S) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A112
F3S
Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F3S) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A112
F3S, F3T
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3S, F3T
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ES (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Grabowski Franciszek (ES)
F202
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ES (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Grabowski Franciszek (ES)
F202
--- --- --- --- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3S-L9
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00 --- ---
F3S, F3T
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład
Bolanowski Marek (ES)
B107
--- --- --- --- ---
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S) - P15 Projekt
Bolanowski Marek (ES)
F602
--- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
F3S
Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - W30 Wykład
Posiewała Witold (ET)
A111
F3S
Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - W30 Wykład
Posiewała Witold (ET)
A111
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3S
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych - p.w. (F3S) - W25 Wykład
Nycz Mariusz (ES)
A113
F3S
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych - p.w. (F3S) - W25 Wykład
Nycz Mariusz (ES)
A113
F3S
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład
Dymora Paweł (ES)
A313
F3S
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład
Dymora Paweł (ES)
A313
%10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
%12:15-12:30
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych - p.w. (F3S) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)
F505
Aplikacje bazodanowe (F3S) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Dymora Paweł (ES), Kowal Bartosz (ES)
F502
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- --- ---
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ET (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Szczepański Antoni (ET)
B303
-x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 ---
F3S
Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F3S) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A112
F3S
Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F3S) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A112
F3S, F3T
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3S, F3T
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 ---
Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - P15 Projekt, (w B204)
Posiewała Witold (ET)
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ES (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Grabowski Franciszek (ES)
F202
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ES (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Grabowski Franciszek (ES)
F202
Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F3S) - P15 Projekt
Gerka Alicja (ES)
F604
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Tomecki Krzysztof (EA)
F206
--- --- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3T-L10
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- ---
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3T) - P15 Projekt
Bolanowski Marek (ES)
F602
--- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
F3T
Open Source w przedsiębiorstwach - p.w. (F3T) - W25 Wykład
Posiewała Witold (ET)
B303
F3T
Open Source w przedsiębiorstwach - p.w. (F3T) - W25 Wykład
Posiewała Witold (ET)
B303
F3S, F3T
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład
Bolanowski Marek (ES)
B107
---
Utrzymanie i rozwój systemów informacyjnych (F3T) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B205
---
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F206
---
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
F3T
Utrzymanie i rozwój systemów informacyjnych (F3T) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B303
F3T
Utrzymanie i rozwój systemów informacyjnych (F3T) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B303
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
--- ---
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
F3T
Projektowanie systemów informacyjnych (F3T) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
F3T
Projektowanie systemów informacyjnych (F3T) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
F3T
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład
Posiewała Witold (ET)
B304
F3T
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład
Posiewała Witold (ET)
B304
---
Open Source w przedsiębiorstwach - p.w. (F3T) - L15 Laboratorium
Posiewała Witold (ET)
B205
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ET (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Szczepański Antoni (ET)
B303
--- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- --- ---
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - L15 Laboratorium
Posiewała Witold (ET)
B205
F3S, F3T
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3S, F3T
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
--- --- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ES (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Grabowski Franciszek (ES)
F202
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ES (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Grabowski Franciszek (ES)
F202
---
Projektowanie systemów informacyjnych (F3T) - L15 Laboratorium
Tybura Mateusz (ET) - DD
B210
--- --- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F3T-L11
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- ---
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia, (j.niemiecki 7:00-8:30)
SJO18: Majkowska Ilona
J306
--- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- ---
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3T) - P15 Projekt
Bolanowski Marek (ES)
F602
--- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
F3T
Open Source w przedsiębiorstwach - p.w. (F3T) - W25 Wykład
Posiewała Witold (ET)
B303
F3T
Open Source w przedsiębiorstwach - p.w. (F3T) - W25 Wykład
Posiewała Witold (ET)
B303
F3S, F3T
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład
Bolanowski Marek (ES)
B107
---
Utrzymanie i rozwój systemów informacyjnych (F3T) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B205
---
Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F206
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
F3
Kurs IBM Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
D3a
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
F3T
Utrzymanie i rozwój systemów informacyjnych (F3T) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B303
F3T
Utrzymanie i rozwój systemów informacyjnych (F3T) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B303
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
F3
Język obcy (F3) - C30 Ćwiczenia
SJO01: Bieniasz Magdalena
J005
--- --- ---
Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
F3T
Projektowanie systemów informacyjnych (F3T) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
F3T
Projektowanie systemów informacyjnych (F3T) - W30 Wykład
Ziemba Robert (ET)
B303
F3T
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład
Posiewała Witold (ET)
B304
F3T
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład
Posiewała Witold (ET)
B304
Open Source w przedsiębiorstwach - p.w. (F3T) - L15 Laboratorium
Posiewała Witold (ET)
B205
---
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ET (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Szczepański Antoni (ET)
B303
--- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- ---
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - L15 Laboratorium
Posiewała Witold (ET)
B205
---
F3S, F3T
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
F3S, F3T
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
Świder Zbigniew (EA)
A61
--- --- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ES (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Grabowski Franciszek (ES)
F202
F3S, F3T
Seminarium dyplomowe w ES (F3) - C15 Ćwiczenia, (dla F3A, S i T)
Grabowski Franciszek (ES)
F202
Projektowanie systemów informacyjnych (F3T) - L15 Laboratorium
Tybura Mateusz (ET) - DD
B210
--- --- --- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Statystyki


Osób on-line: 8