Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
E4-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x-
E4
Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład, (4. rok!)
Sobczyński Dariusz (EE)
A112
E4
Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład, (4. rok!)
Sobczyński Dariusz (EE)
A112
--- --- --- --- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
@12:15-12:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x-
Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium, (4. rok!)
Sobczyński Dariusz (EE)
B17
Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium, (4. rok!)
Sobczyński Dariusz (EE)
B17
--- --- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15 -x- -x-
E4
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład, (4. rok!)
Łatka Małgorzata (EE)
A113
E4
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład, (4. rok!)
Łatka Małgorzata (EE)
A113
-x- -x- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
E4
Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Marushchak Yaroslav (ET)
A313
E4
Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Marushchak Yaroslav (ET)
A313
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - L25 Laboratorium, (4. rok!)
Łatka Małgorzata (EE)
B16
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - L25 Laboratorium, (4. rok!)
Łatka Małgorzata (EE)
B16
-x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19

Statystyki


Osób on-line: 15