Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2020/21
E3D-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- ---
E3
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5)
Rodziński Jan (ED)
E3
Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5)
Rodziński Jan (ED)
--- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E3D
Napędy pojazdów elektrycznych i hybrydowych (E3D) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
E3D
Napędy pojazdów elektrycznych i hybrydowych (E3D) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
--- ---
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
SJO-19: Lach Helena
E3
Język obcy (E3) - C30 Lektorat
SJO-19: Lach Helena
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Energoelektronika (E3) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
Energoelektronika (E3) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
E3
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
E3
Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład
Plewako Jolanta (EE)
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Napędy pojazdów elektrycznych i hybrydowych (E3D) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)
B50
Napędy pojazdów elektrycznych i hybrydowych (E3D) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)
B50
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30
E3D
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim (E3D) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
E3D
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim (E3D) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
E3
Energoelektronika (E3) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
E3
Energoelektronika (E3) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
Maszyny elektryczne II (E3) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
---
E3
Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład
Purc-Kurowicka Katarzyna (ZE)
--- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim (E3D) - L25 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim (E3D) - L25 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
E3
Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
-x-
Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (ES)
--- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 -x- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E3D
Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Rodziński Jan (ED)
B300
E3D
Energoelektronika (E3) - C15 Ćwiczenia, (grupa 1.)
Sztajmec Elżbieta (EE)
B300
-x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.45.1 on 11/25/20 7:43 PM

Statystyki


Osób on-line: 2