Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E3P-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia, (j. rosyjski), (7:00-8:30)
SJO15: Ksiądz Iwona
J006
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia, (j. rosyjski), (7:00-8:30)
SJO15: Ksiądz Iwona
J006
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
E3
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A312
E3
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A312
Układy energoelektroniczne (E3P) - L25 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Rząsa Janina (EE)
B210
Układy energoelektroniczne (E3P) - L25 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Rząsa Janina (EE)
B210
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Baran Krzysztof (EE)
A113
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Baran Krzysztof (EE)
A113
E3
Układy energoelektroniczne (E3P) - W30 Wykład
Rząsa Janina (EE)
B305
E3
Układy energoelektroniczne (E3P) - W30 Wykład
Rząsa Janina (EE)
B305
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia
SJO08: Januszewski Piotr
J202
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia
SJO08: Januszewski Piotr
J202
%08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
%10:30-10:45 --- --- --- ---
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B107
E3
Układy izolacyjne urządzeń przesyłowych - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Włodek Romuald (EE)
B107
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - L30 Laboratorium
Mróz Jan (ED)
B57
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - L30 Laboratorium
Mróz Jan (ED)
B57
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B305
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B305
--- ---
E3
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B107
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15 ---
E3
Seminarium dyplomowe w EE (E3) - C15 Ćwiczenia
Binkowski Tomasz (EE)
B304
E3
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
E3
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - P25 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)
B16
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - P25 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)
B16
--- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- ---
E3
Seminarium dyplomowe w ET (E3) - C15 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)
A113
---
Układy energoelektroniczne (E3P) - P15 Projekt
Rząsa Janina (EE)
B304
--- ---
Układy izolacyjne urządzeń przesyłowych - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Włodek Romuald (EE)
B16
-x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Statystyki


Osób on-line: 7