Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E2-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, (w tyg. 2-11)
Rodziński Jan (ED)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, (w tyg. 2-11)
Rodziński Jan (ED)
B107
--- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
---
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A111
E2
Język obcy (E2) - C30 Ćwiczenia
SJO25: Rejman Dorota
J302
E2
Język obcy (E2) - C30 Ćwiczenia
SJO25: Rejman Dorota
J302
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w tyg. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w tyg. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- --- ---
Teoria obwodów III (E2) - P15 Projekt, (w B209)
Karpiński Lesław (ET)
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
--- --- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 ---
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Hajder Sebastian (EE)
A1
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium
Szpytma Andrzej (EP)
A304
---
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A214
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A214
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A313
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A313
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15 ---
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Szpytma Andrzej (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Szpytma Andrzej (EP)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Kopeć Barbara (EE)
B107
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Kopeć Barbara (EE)
B107
-x- -x- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA) - DD as.
D109aut
--- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Statystyki


Osób on-line: 9