Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
A1
Historia idei i odkryć naukowych - p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES), Nycz Mariusz (ES)
A113
A1
Historia idei i odkryć naukowych - p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES), Nycz Mariusz (ES)
A113
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium, (A209 w tyg. 1-7), (A212 w tyg. 8-15)
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A209
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium, (A209 w tyg. 1-7), (A212 w tyg. 8-15)
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A209
---
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
A313
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
A313
-x- -x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia
CFiS1
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia
CFiS1
Hala PRz
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A214
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A214
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES), Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES), Szczepański Antoni (ET)
A113
--- ---
A1-C1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ES)
A113
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B304
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
A113
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ES)
F202
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Gerasymchuk Nataliia (ZE)
A312
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Gerasymchuk Nataliia (ZE)
A312
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A113
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A113
--- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Statystyki


Osób on-line: 7