Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
E1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15
E1-C1
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
E1-C1
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
--- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B305
E1
Informatyka I (E1) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B305
--- ---
Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium
Gontarz Małgorzata (MK)
L-28.300B
Informatyka I (E1) - P15 Projekt
Stawarz Paweł - DD (EA)
F203
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia
CFiS-2
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia
CFiS-2
Hala PRz
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka I (E1) - W45 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
E1
Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B107
E1
Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (E1) - W15 Wykład
Woźny Artur (ZB)
B107
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
B107
E1
Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Jagiełowicz Patrycja (MK)
B107
Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3a
Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium
Gamracki Mariusz (ET)
B205
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Żyła Gaweł (FF)
V18
E1
Fizyka I (E1) - W30 Wykład
Żyła Gaweł (FF)
V18
@10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
@12:15-12:30
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
E1-C1
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
B305
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
B305
--- ---
E1-C1
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
A111
--- --- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19

Statystyki


Osób on-line: 8