Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
A4S-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
--- --- --- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- ---
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
--- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
A312
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
A312
--- --- -x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
--- ---
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA)
D9
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA)
D9
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
--- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
--- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19
Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
A4S-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- ---
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
-x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- ---
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
-x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA)
D9
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA)
D9
--- --- -x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
--- ---
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
--- --- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
F202
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
F202
--- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
-x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
-x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19
Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
A4S-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
A111
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
A111
--- ---
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA)
D9
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA)
D9
-x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
-x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
--- ---
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
-x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
--- ---
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
--- --- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
--- --- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
--- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
--- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19
Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
A4S-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
--- --- --- --- --- --- -x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
--- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Stec Andrzej (EA)
D9
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Stec Andrzej (EA)
D9
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
F402
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
F402
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
--- ---
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
-x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
--- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19
Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
A4S-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B304
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B304
--- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
--- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- --- --- ---
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Stec Andrzej (EA)
D9
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Stec Andrzej (EA)
D9
-x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
--- ---
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
--- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
--- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19
Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
A4S-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- ---
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
C.LOM_12
--- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- ---
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
A4
Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Habrat Witold (MO)
B305
--- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45 --- ---
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA)
D7
--- --- -x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
A4
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
V18
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
F202
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
F202
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
A4
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Lal Kazimierz (EA)
B107
--- --- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
A4
Ekonomia (A4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
A61
--- ---
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Stec Andrzej (EA)
D9
Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Stec Andrzej (EA)
D9
-x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
A4
Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4) - W25 Wykład, (4. rok!)
Trybus Bartosz (EA)
V18
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- -x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
A4
Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA)
A61
--- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19

Statystyki


Osób on-line: 6