Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
T1-DU-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- ---
T1-DU
Zarządzanie jakością (T1-DU) - W15 Wykład
Sabat Wiesław (EU), Kuryło Kazimierz (EU)
A313
---
T1-DU
Metody optymalizacji (T1-DU) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A111
T1-DU
Metody optymalizacji (T1-DU) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A111
T1-DU
Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - W15 Wykład
Kowalczyk Adam (EM)
A214
T1-DU-C1
Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
Kowalczyk Adam (EM)
A214
-x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45
T1-DU
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. ang.) (T1-DU) - W30 Wykład
Klepacki Dariusz (EU), Węglarski Mariusz (EU)
A112
T1-DU
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. ang.) (T1-DU) - W30 Wykład
Klepacki Dariusz (EU), Węglarski Mariusz (EU)
A112
T1-DU
Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład
Kuryło Kazimierz (EU)
A313
T1-DU
Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład
Kuryło Kazimierz (EU)
A313
T1-DU
Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład
Błąd Grzegorz (EU)
A111
T1-DU
Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład
Błąd Grzegorz (EU)
A111
T1-DU-C1
Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
Wisz Bogusław (EU)
B304
T1-DU-C1
Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
Wisz Bogusław (EU)
B304
-x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
@12:15-12:30
Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - L15 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A52_53
Metody optymalizacji (T1-DU) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
T1-DU
Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład
Pondel Ewa (ZP)
A113
T1-DU
Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład
Pondel Ewa (ZP)
A113
Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - L15 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
Zarządzanie jakością (T1-DU) - L15 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - L15 Laboratorium
Skoczylas Mariusz (EU)
A51
Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - L15 Laboratorium
Sabat Wiesław (EU)
A69
-x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
T1-DU
Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład
Sabat Wiesław (EU)
A214
T1-DU
Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład
Sabat Wiesław (EU)
A214
--- --- -x- -x-
T1-DU-C1
Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
Sabat Wiesław (EU)
A69
-x- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 ---
T1-DU-C1
Metody optymalizacji (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
Kapuściński Tomasz (EA)
A214
T1-DU
Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład
Skoczylas Mariusz (EU)
A214
T1-DU
Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład
Skoczylas Mariusz (EU)
A214
-x- -x- --- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19

Statystyki


Osób on-line: 15