Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
A3S-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- --- ---
Pracownia problemowa (A3) - P30 Projekt, (w D102a)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
Pracownia problemowa (A3) - P30 Projekt, (w D102a)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
--- ---
A3
Język obcy (A3) - C30 Lektorat
SJO-03: Czułno Łukasz
J304
A3
Język obcy (A3) - C30 Lektorat
SJO-03: Czułno Łukasz
J304
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- ---
Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - L15 Laboratorium
Kamycki Krzysztof (EA)
F102
Przemysłowe bazy danych (A3) - L15 Laboratorium
Tomecki Krzysztof (EA)
F102
--- --- --- --- ---
A3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A3) - W25 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A214
A3
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A3) - W25 Wykład
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
A214
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - L15 Laboratorium
Zajdel Roman (EA)
D3b
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - P15 Projekt
Kamycki Krzysztof (EA)
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA)
Przemysłowe bazy danych (A3) - P15 Projekt, (w D203c)
Rzońca Dariusz (EA)
--- ---
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A3) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A3) - L30 Laboratorium
Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA)
F104
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
Sieci komputerowe (A3) - L30 Laboratorium
Lal Kazimierz (EA)
D7
A3
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A111
A3
Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład
Lal Kazimierz (EA)
A111
--- ---
A3
Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
A3
Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
--- --- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 -x- -x-
A3
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A111
A3
Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A111
--- ---
A3
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B300
A3
Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład
Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B300
--- --- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x-
A3
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
A111
A3
Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
A111
-x- -x-
A3
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
B300
A3
Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
B300
-x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19

Statystyki


Osób on-line: 11