Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
E1-DU-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
Modelowanie i wizualizacja obiektów 3D - p.w. (E1-DU) - L15 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B100b
--- ---
E1-DU
Zarządzanie jakością (E1-DU) - W15 Wykład
Sabat Wiesław (EU), Kuryło Kazimierz (EU)
A313
E1-DU
Modelowanie i wizualizacja obiektów 3D - p.w. (E1-DU) - W15 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B304
---
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1-DU) - L30 Laboratorium
Pakla Bartłomiej (ED)
B100b
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1-DU) - L30 Laboratorium
Pakla Bartłomiej (ED)
B100b
E1-DU
Wybrane układy energoelektroniczne do poprawy jakości energii elektrycznej (E1-DU) - W30 Wykład
Piróg Stanisław (EE)
B107
E1-DU
Wybrane układy energoelektroniczne do poprawy jakości energii elektrycznej (E1-DU) - W30 Wykład
Piróg Stanisław (EE)
B107
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Zarządzanie jakością (E1-DU) - L15 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
E1-DU
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. obcym) (E1-DU) - W30 Wykład
Klepacki Dariusz (EU), Węglarski Mariusz (EU)
A214
E1-DU
Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. obcym) (E1-DU) - W30 Wykład
Klepacki Dariusz (EU), Węglarski Mariusz (EU)
A214
E1-DU
Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1-DU) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A214
E1-DU
Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1-DU) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A214
Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1-DU) - P30 Projekt
Wyderka Stanisław (EE)
B16
Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1-DU) - P30 Projekt
Wyderka Stanisław (EE)
B16
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30
Metody obliczeniowe optymalizacji (E1-DU) - L15 Laboratorium
Oszust Mariusz (EA)
F104
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1-DU) - P15 Projekt
Prokop Jan (ED)
B100a
E1-DU
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1-DU) - W30 Wykład
Prokop Jan (ED)
A214
E1-DU
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1-DU) - W30 Wykład
Prokop Jan (ED)
A214
E1-DU
Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1-DU) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A112
E1-DU
Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1-DU) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A112
Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1-DU) - L25 Laboratorium, (oraz w B12)
Mróz Jan (ED)
B57
Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1-DU) - L25 Laboratorium, (oraz w B12)
Mróz Jan (ED)
B57
--- --- @12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
E1-DU
Jakość energii elektrycznej - p.w. (E1-DU) - W15 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
A112
---
Jakość energii elektrycznej - p.w. (E1-DU) - L15 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B5
---
E1-DU
Metody obliczeniowe optymalizacji (E1-DU) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
E1-DU
Metody obliczeniowe optymalizacji (E1-DU) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
--- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Wybrane układy energoelektroniczne do poprawy jakości energii elektrycznej (E1-DU) - P15 Projekt, (w B103)
Piróg Stanisław (EE)
-x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19

Statystyki


Osób on-line: 8