Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
A1-DU-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 --- --- --- ---
Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 3.
Piecuch Grzegorz - DD (EA)
D109mech
Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 3.
Piecuch Grzegorz - DD (EA)
D109mech
-x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15
A1-DU
Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - C30 Ćwiczenia
SJO-03: Czułno Łukasz
J001
A1-DU
Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - C30 Ćwiczenia
SJO-03: Czułno Łukasz
J001
A1-DU
Teoria sterowania (A1-DU) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
A1-DU
Teoria sterowania (A1-DU) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00
Systemy informatyki przemysłowej (A1-DU) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
Systemy informatyki przemysłowej (A1-DU) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x- -x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45
A1-DU
Inżynieria oprogramowania (A1-DU) - W15 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A312
A1-DU
Inżynieria oprogramowania (A1-DU) - W15 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A312
A1-DU
Systemy informatyki przemysłowej (A1-DU) - W15 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
A1-DU
Systemy informatyki przemysłowej (A1-DU) - W15 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
A1-DU
Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1-DU) - W15 Wykład
Wyrwa Dariusz (ZE)
A113
A1-DU
Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1-DU) - W15 Wykład
Wyrwa Dariusz (ZE)
A113
-x- -x- -x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
@12:15-12:30
A1-DU
Inżynieria produkcji (A1-DU) - W15 Wykład
Stadnicka Dorota (KOiS)
A112
A1-DU
Inżynieria produkcji (A1-DU) - W15 Wykład
Stadnicka Dorota (KOiS)
A112
A1-DU
Diagnostyka i nadzorowanie procesów - p.w. (A1-DU) - W15 Wykład
Bednarek Marcin (EA), Żabiński Tomasz (EA)
A112
A1-DU
Diagnostyka i nadzorowanie procesów - p.w. (A1-DU) - W15 Wykład
Bednarek Marcin (EA), Żabiński Tomasz (EA)
A112
Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 1.
Piecuch Grzegorz - DD (EA)
D109mech
Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 1.
Piecuch Grzegorz - DD (EA)
D109mech
-x- -x- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15
Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 2.
Piecuch Grzegorz - DD (EA)
D109mech
Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 2.
Piecuch Grzegorz - DD (EA)
D109mech
Diagnostyka i nadzorowanie procesów - p.w. (A1-DU) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA), Piecuch Grzegorz - DD (EA)
D9
Diagnostyka i nadzorowanie procesów - p.w. (A1-DU) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA), Piecuch Grzegorz - DD (EA)
D9
--- --- -x- -x- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
Inżynieria produkcji (A1-DU) - P15 Projekt
Stadnicka Dorota (KOiS)
A110
Inżynieria produkcji (A1-DU) - P15 Projekt
Stadnicka Dorota (KOiS)
A110
A1-DU
Programowanie współbieżne i rozproszone - p.w. (A1-DU) - W15 Wykład
Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
A113
A1-DU
Programowanie współbieżne i rozproszone - p.w. (A1-DU) - W15 Wykład
Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
A113
A1-DU-C1
Teoria sterowania (A1-DU) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
A1-DU-C1
Teoria sterowania (A1-DU) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
-x- -x- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45
Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1-DU) - P15 Projekt
Strojny Jacek (ZE)
F202
Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1-DU) - P15 Projekt
Strojny Jacek (ZE)
F202
Programowanie współbieżne i rozproszone - p.w. (A1-DU) - L15 Laboratorium
Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F105
Programowanie współbieżne i rozproszone - p.w. (A1-DU) - L15 Laboratorium
Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F105
--- --- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19

Statystyki


Osób on-line: 8