Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2019/20
T4U-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- --- --- --- ---
Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - P15 Projekt, (4. rok!)
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - P15 Projekt, (4. rok!)
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x-
T4U
Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - W30 Wykład, (4. rok!)
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
T4U
Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - W30 Wykład, (4. rok!)
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- 07:45-08:00
08:00:08:15 -x- -x- --- ---
T4U
Urządzenia elektroniki profesjonalnej (T4U) - W30 Wykład, (4. rok!)
Sabat Wiesław (EU)
A69
T4U
Urządzenia elektroniki profesjonalnej (T4U) - W30 Wykład, (4. rok!)
Sabat Wiesław (EU)
A69
08:00:08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- 08:30-08:45
@08:45-09:00
Urządzenia elektroniki profesjonalnej (T4U) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Sabat Wiesław (EU)
A69
Urządzenia elektroniki profesjonalnej (T4U) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Sabat Wiesław (EU)
A69
--- ---
Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej - p.w. (T4U) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Skoczylas Mariusz (EU)
A50
Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej - p.w. (T4U) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Skoczylas Mariusz (EU)
A50
@08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
@10:30-10:45
Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - L15 Laboratorium, (4. rok!)
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- ---
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - L30 Laboratorium, (4. rok!), (7, 14, 21, 28 listopada oraz 5 grudnia), Część 2.
Ciura Łukasz (EP)
A304
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - L30 Laboratorium, (4. rok!), (7, 14, 21, 28 listopada oraz 5 grudnia), Część 2.
Ciura Łukasz (EP)
A304
T4U
Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej - p.w. (T4U) - W30 Wykład, (4. rok!)
Sabat Wiesław (EU), Kamuda Kazimierz (EU), Węglarski Mariusz (EU)
A75
T4U
Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej - p.w. (T4U) - W30 Wykład, (4. rok!)
Sabat Wiesław (EU), Kamuda Kazimierz (EU), Węglarski Mariusz (EU)
A75
@10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
@12:15-12:30 --- --- --- ---
T4
Moduł ekonomiczny I - Ekonomia (T4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
B305
T4
Moduł ekonomiczny I - Ekonomia (T4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Stec Artur (ZE)
B305
@12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
@14:00-14:15
T4U
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład, (4. rok!), (7, 14, 21 i 28 października)
Ciura Łukasz (EP)
A113
T4U
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład, (4. rok!), (7, 14, 21 i 28 października)
Ciura Łukasz (EP)
A113
T4U
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład, (4. rok!), (od 8 października do 3 grudnia)
Ciura Łukasz (EP)
A113
T4U
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład, (4. rok!), (od 8 października do 3 grudnia)
Ciura Łukasz (EP)
A113
T4
Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Potencki Jerzy (EU)
B107
T4
Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład, (4. rok!)
Potencki Jerzy (EU)
B107
T4
Seminarium dyplomowe w EP (T4) - S15 Seminarium, (4. rok!)
Kolek Andrzej (EP)
A112
T4
Seminarium dyplomowe w EP (T4) - S15 Seminarium, (4. rok!)
Kolek Andrzej (EP)
A112
-x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00
T4
Moduł ekonomiczny II - Prawo gospodarcze (T4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Olewiński Bogusław (ZP)
V18
T4
Moduł ekonomiczny II - Prawo gospodarcze (T4) - W15 Wykład, (4. rok!)
Olewiński Bogusław (ZP)
V18
--- --- -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- ---
T4
Seminarium dyplomowe w EU (T4) - S15 Seminarium, (4. rok!)
Potencki Jerzy (EU)
A113
T4
Seminarium dyplomowe w EU (T4) - S15 Seminarium, (4. rok!)
Potencki Jerzy (EU)
A113
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.38.1 on 22/10/2019 20:19

Statystyki


Osób on-line: 3