Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A3-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
--- ---
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - P15 Projekt, (w F305 M.Maz.&F.Grab.)
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45 ---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)
D109aut
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
--- --- --- --- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 ---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)
F505
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B300
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
--- --- --- --- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- ---
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Laboratorium, Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Laboratorium, Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
--- --- --- --- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- ---
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
15:30-15:45
%15:45-16:00 --- ---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Statystyki


Osób on-line: 7