Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A2-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
A2
Język obcy (A2) - C30 Ćwiczenia
SJO03: Czułno Łukasz
J001
A2
Język obcy (A2) - C30 Ćwiczenia
SJO03: Czułno Łukasz
J001
%07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A313
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A313
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A312
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A312
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
B300
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
B300
--- ---
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Wysocki Marian (EA)
A112
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45 ---
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F402
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
--- --- --- ---
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - P15 Projekt, (w D102d)
Warchoł Dawid (EA)
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D206a)
Wysocki Marian (EA)
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (6 zajęć w B50, następnie 4 w B100b)
Bogusz Piotr (ED)
B50
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (6 zajęć w B50, następnie 4 w B100b)
Bogusz Piotr (ED)
B50
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Wysocki Marian (EA)
F104
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
--- -x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
F102
--- ---
A2-C2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
D3a
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- --- ---
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
--- --- --- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Statystyki


Osób on-line: 20