Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
T3S-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- ---
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L15 Laboratorium
Pawłowicz Bartosz (EU)
A51
--- --- --- --- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- ---
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (T3S) - L20 Laboratorium, (120 min. bez przerwy)
Hanus Robert (EM)
A212
-x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
T3
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład
Potencki Jerzy (EU)
A61
T3
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład
Potencki Jerzy (EU)
A61
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A52_53
---
T3S
Analiza danych pomiarowych (T3S) - W15 Wykład
Kowalczyk Adam (EM)
A111
T3S
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (T3S) - W10 Wykład
Hanus Robert (EM)
A212
--- -x- -x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
T3
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład
Pawłowicz Bartosz (EU)
A61
T3
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład
Pawłowicz Bartosz (EU)
A61
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - L15 Laboratorium
Brydak Kazimierz (EM)
A208
--- --- ---
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15)
Chorzępa Rafał (EM)
A209
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15)
Chorzępa Rafał (EM)
A209
T3
Język obcy (T3) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
T3
Język obcy (T3) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
T3S
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A212
T3S
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
A212
T3S
Technika sensorowa - p.w. (T3S) - W30 Wykład
Wojturski Jakub (EM)
A214
T3S
Technika sensorowa - p.w. (T3S) - W30 Wykład
Wojturski Jakub (EM)
A214
---
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
A208
--- --- -x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
T3S
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Szlachta Anna (EM)
A212
T3S
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Szlachta Anna (EM)
A212
T3S
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
A212
T3S
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
A212
---
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L15 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A212
---
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt
Błąd Grzegorz (EU)
A52_53
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00
Technika sensorowa - p.w. (T3S) - L15 Laboratorium
Wojturski Jakub (EM)
A211
---
T3S
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W30 Wykład
Brydak Kazimierz (EM)
A214
T3S
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W30 Wykład
Brydak Kazimierz (EM)
A214
--- ---
T3S, T3T, T3U
Seminarium dyplomowe w EP (T3) - C15 Ćwiczenia
Mączka Mariusz (EP)
A312
--- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 ---
T3S, T3T, T3U
Seminarium dyplomowe w EU (T3) - C15 Ćwiczenia
Gotfryd Marek (EU)
A312
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Statystyki


Osób on-line: 13