Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
A1
Historia idei i odkryć naukowych - p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES), Nycz Mariusz (ES)
A113
A1
Historia idei i odkryć naukowych - p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES), Nycz Mariusz (ES)
A113
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium, (A209 w tyg. 1-7), (A212 w tyg. 8-15)
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A209
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium, (A209 w tyg. 1-7), (A212 w tyg. 8-15)
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A209
---
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
A313
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
A313
-x- -x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia
CFiS1
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia
CFiS1
Hala PRz
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A214
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A214
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES), Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES), Szczepański Antoni (ET)
A113
--- ---
A1-C1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ES)
A113
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B304
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
A113
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ES)
F202
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Gerasymchuk Nataliia (ZE)
A312
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Gerasymchuk Nataliia (ZE)
A312
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A113
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A113
--- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A1-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
A1
Historia idei i odkryć naukowych - p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES), Nycz Mariusz (ES)
A113
A1
Historia idei i odkryć naukowych - p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES), Nycz Mariusz (ES)
A113
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
---
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
A313
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
A313
-x- -x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
--- ---
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia
CFiS1
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia
CFiS1
Hala PRz
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A214
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A214
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES), Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES), Szczepański Antoni (ET)
A113
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium, (A209 w tyg. 1-7), (A212 w tyg. 8-15)
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A209
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium, (A209 w tyg. 1-7), (A212 w tyg. 8-15)
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A209
A1-C1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ES)
A113
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B304
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
A113
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ES)
F202
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Gerasymchuk Nataliia (ZE)
A312
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Gerasymchuk Nataliia (ZE)
A312
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A113
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A113
--- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A1-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
A1
Historia idei i odkryć naukowych - p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES), Nycz Mariusz (ES)
A113
A1
Historia idei i odkryć naukowych - p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES), Nycz Mariusz (ES)
A113
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Hadaj Piotr (EE) - DD
B17
--- --- ---
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
A313
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
A313
-x- -x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium, (A209 w tyg. 1-7), (A212 w tyg. 8-15)
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A209
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium, (A209 w tyg. 1-7), (A212 w tyg. 8-15)
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A209
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia
CFiS1
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia
CFiS1
Hala PRz
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A214
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
A214
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES), Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES), Szczepański Antoni (ET)
A113
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-C2
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
B304
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ES) - DD.WBMiL
A113
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ES)
A113
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ES)
F202
A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Gerasymchuk Nataliia (ZE)
A312
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Gerasymchuk Nataliia (ZE)
A312
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A113
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
A113
--- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A2-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
A2
Język obcy (A2) - C30 Ćwiczenia
SJO03: Czułno Łukasz
J001
A2
Język obcy (A2) - C30 Ćwiczenia
SJO03: Czułno Łukasz
J001
%07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A313
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A313
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A312
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A312
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
B300
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
B300
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
---
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Wysocki Marian (EA)
A112
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Gniewek Lesław (EA)
F107
---
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
--- ---
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
---
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Tomecki Krzysztof (EA)
F104
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - P15 Projekt, (w D203c)
Kamycki Krzysztof (EA)
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F203
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (6 zajęć w B50, następnie 4 w B100b)
Korkosz Mariusz (ED)
B100b
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (6 zajęć w B50, następnie 4 w B100b)
Korkosz Mariusz (ED)
B100b
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- --- --- ---
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
D3a
--- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x-
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
--- --- --- --- --- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A2-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
A2
Język obcy (A2) - C30 Ćwiczenia
SJO03: Czułno Łukasz
J001
A2
Język obcy (A2) - C30 Ćwiczenia
SJO03: Czułno Łukasz
J001
%07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A313
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A313
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A312
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A312
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
B300
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
B300
--- ---
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Wysocki Marian (EA)
A112
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F203
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Gniewek Lesław (EA)
F107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
--- --- --- ---
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - P15 Projekt, (w D203b)
Oszust Mariusz (EA)
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Tomecki Krzysztof (EA)
F104
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
--- ---
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- --- ---
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kamycki Krzysztof (EA)
D3a
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
D3a
--- --- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- ---
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (6 zajęć w B50, następnie 4 w B100b)
Korkosz Mariusz (ED)
B100b
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (6 zajęć w B50, następnie 4 w B100b)
Korkosz Mariusz (ED)
B100b
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- ---
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
--- --- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A2-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
A2
Język obcy (A2) - C30 Ćwiczenia
SJO03: Czułno Łukasz
J001
A2
Język obcy (A2) - C30 Ćwiczenia
SJO03: Czułno Łukasz
J001
%07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A313
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A313
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A312
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A312
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
B300
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
B300
--- ---
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Wysocki Marian (EA)
A112
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45 ---
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F402
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
--- --- --- ---
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - P15 Projekt, (w D102d)
Warchoł Dawid (EA)
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D206a)
Wysocki Marian (EA)
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (6 zajęć w B50, następnie 4 w B100b)
Bogusz Piotr (ED)
B50
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (6 zajęć w B50, następnie 4 w B100b)
Bogusz Piotr (ED)
B50
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Wysocki Marian (EA)
F104
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
--- -x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
F102
--- ---
A2-C2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
D3a
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- --- ---
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
--- --- --- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A3-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
--- ---
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - P15 Projekt, (w F305 M.Maz.&F.Grab.)
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45 ---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)
D109aut
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
--- --- --- --- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 ---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - L15 Laboratorium
Gerka Alicja (ES)
F505
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B300
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
--- --- --- --- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- ---
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Laboratorium, Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Laboratorium, Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
--- --- --- --- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- ---
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
15:30-15:45
%15:45-16:00 --- ---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A3-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - P15 Projekt, (w F305 M.Maz.&F.Grab.)
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)
D109aut
--- --- ---
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
--- ---
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F502
---
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B300
---
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
--- --- --- --- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Laboratorium, Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Laboratorium, Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
---
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
--- --- --- --- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- --- ---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- -x- -x- -x- --- --- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A3-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- ---
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
--- --- --- --- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
--- ---
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - P15 Projekt, (w F305 M.Maz.&F.Grab.)
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 ---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)
D109aut
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B300
---
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
--- --- --- --- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- ---
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Laboratorium
Tomecki Krzysztof (EA)
D109mech
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Projekt
Tomecki Krzysztof (EA)
D109mech
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
%14:00-14:15
14:15-14:30 ---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F505
--- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00 ---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- --- -x- -x- -x- --- --- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A3-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 --- --- --- ---
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
--- --- --- --- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- ---
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- ---
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - P15 Projekt, (w F305 M.Maz.&F.Grab.)
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)
D109aut
---
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B300
---
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
D109mech
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
D109mech
--- --- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- --- ---
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - P15 Projekt
Śnieżek Marek (EA)
F102
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- %14:00-14:15
14:15-14:30
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F505
--- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A3-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 ---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)
D109aut
--- ---
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
D109mech
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
D109mech
--- --- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45 --- --- ---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - P15 Projekt, (w F305 M.Maz.&F.Grab.)
Mazurek Mirosław (ES)
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B300
---
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
--- --- --- --- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- ---
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - P15 Projekt
Śnieżek Marek (EA)
F107
--- --- ---
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
-x- -x- --- --- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F505
--- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- ---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- -x- -x- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
A3-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
A3
Język obcy (A3) - C30 Ćwiczenia
SJO07: Jagiełło Małgorzata
J003
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)
D109aut
--- --- ---
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
A3
Roboty mobilne - p.w. (A3) - W25 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
B305
--- --- --- --- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45 --- ---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - P15 Projekt, (w F305 M.Maz.&F.Grab.)
Mazurek Mirosław (ES)
---
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
A3
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - W25 Wykład, (5 godz. w e-learningu)
Mazurek Mirosław (ES)
B107
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
D109mech
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - L15+P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
D109mech
--- --- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - (L+P)30 Laboratorium, Projekt
Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B300
---
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
B300
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- --- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
D3a
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3) - P15 Projekt
Śnieżek Marek (EA)
F107
--- ---
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją - p.w. (A3) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B300
-x- -x- --- --- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- --- --- 15:30-15:45
%15:45-16:00 ---
Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A3) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F505
--- --- --- -x- -x- -x- --- --- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- -x- -x-
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
Roboty mobilne - p.w. (A3) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rymut Bogusław (EA)
F102
17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1-C1
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A112
E1-C1
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A112
E1-L1, E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium, (L1 w K32, L2 w K5 lab.)
Jakubczyk Dorota (FF), Żyła Gaweł (FF)
K32
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
F202
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład
Inglot Michał (FF)
V18
-x- %08:45-09:00
09:00-09:15 -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
---
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
--- ---
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B107
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B107
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA) - DD as.
D3a
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
B107
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
B107
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Kurzępa Elżbieta (ZP)
V18
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Kurzępa Elżbieta (ZP)
V18
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia
CFiS2
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia
CFiS2
Hala PRz
---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A111
--- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 ---
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Tabisz Roman (EM)
A211
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Tabisz Roman (EM)
A211
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E1-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1-C1
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A112
E1-C1
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A112
E1-L1, E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium, (L1 w K32, L2 w K5 lab.)
Jakubczyk Dorota (FF), Żyła Gaweł (FF)
K32
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
F202
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład
Inglot Michał (FF)
V18
-x- %08:45-09:00
09:00-09:15 -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
--- --- ---
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B107
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B107
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA) - DD as.
D3a
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
B107
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
B107
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Kurzępa Elżbieta (ZP)
V18
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Kurzępa Elżbieta (ZP)
V18
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia
CFiS2
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia
CFiS2
Hala PRz
---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A111
--- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x-
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Tabisz Roman (EM)
A211
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Tabisz Roman (EM)
A211
--- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E1-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
--- ---
E1-C2
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
F202
E1-L3, E1-L4
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium, (L3 w K32, L4 w K5 lab.)
Jakubczyk Dorota (FF), Żyła Gaweł (FF)
K32
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład
Inglot Michał (FF)
V18
-x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA) - DD as.
D3a
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
--- ---
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B107
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B107
---
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B17
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
B107
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
B107
E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
F202
E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
F202
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Kurzępa Elżbieta (ZP)
V18
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Kurzępa Elżbieta (ZP)
V18
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia
CFiS2
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia
CFiS2
Hala PRz
E1-C2
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A111
---
E1-C2
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
E1-C2
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Tabisz Roman (EM)
A211
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Tabisz Roman (EM)
A211
-x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E1-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- ---
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Chorzępa Rafał (EM)
A211
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Chorzępa Rafał (EM)
A211
--- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1-C2
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
F202
E1-L3, E1-L4
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium, (L3 w K32, L4 w K5 lab.)
Jakubczyk Dorota (FF), Żyła Gaweł (FF)
K32
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład
Inglot Michał (FF)
V18
-x- %08:45-09:00
09:00-09:15 -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Maślanka Piotr (EA) - DD
D3a
--- ---
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B305
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B107
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B107
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B17
---
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
B107
E1
Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład
Marushchak Yaroslav (ET)
B107
E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
F202
E1-C2
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
F202
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Kurzępa Elżbieta (ZP)
V18
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Kurzępa Elżbieta (ZP)
V18
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia
CFiS2
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia
CFiS2
Hala PRz
E1-C2
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A111
---
E1-C2
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
E1-C2
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E2-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, (w tyg. 2-11)
Rodziński Jan (ED)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, (w tyg. 2-11)
Rodziński Jan (ED)
B107
--- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 --- ---
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
---
Teoria obwodów III (E2) - P15 Projekt, (w B209)
Karpiński Lesław (ET)
E2
Język obcy (E2) - C30 Ćwiczenia
SJO25: Rejman Dorota
J302
E2
Język obcy (E2) - C30 Ćwiczenia
SJO25: Rejman Dorota
J302
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 ---
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Hajder Sebastian (EE)
A1
--- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium
Szpytma Andrzej (EP)
A304
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
--- ---
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
---
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
--- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w tyg. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w tyg. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- ---
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A214
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A214
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A313
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A313
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- ---
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Szpytma Andrzej (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Szpytma Andrzej (EP)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Kopeć Barbara (EE)
B107
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Kopeć Barbara (EE)
B107
-x- -x- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA) - DD as.
D109aut
--- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E2-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, (w tyg. 2-11)
Rodziński Jan (ED)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, (w tyg. 2-11)
Rodziński Jan (ED)
B107
--- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 --- ---
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
Teoria obwodów III (E2) - P15 Projekt, (w B209)
Karpiński Lesław (ET)
---
E2
Język obcy (E2) - C30 Ćwiczenia
SJO25: Rejman Dorota
J302
E2
Język obcy (E2) - C30 Ćwiczenia
SJO25: Rejman Dorota
J302
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Hajder Sebastian (EE)
A1
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45 ---
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium
Szpytma Andrzej (EP)
A304
--- ---
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
--- ---
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
%10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 ---
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- ---
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A214
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A214
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A313
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A313
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w tyg. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w tyg. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Szpytma Andrzej (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Szpytma Andrzej (EP)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Kopeć Barbara (EE)
B107
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Kopeć Barbara (EE)
B107
-x- -x- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 ---
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA) - DD as.
D109aut
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E2-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, (w tyg. 2-11)
Rodziński Jan (ED)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, (w tyg. 2-11)
Rodziński Jan (ED)
B107
--- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
E2
Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
---
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A111
E2
Język obcy (E2) - C30 Ćwiczenia
SJO25: Rejman Dorota
J302
E2
Język obcy (E2) - C30 Ćwiczenia
SJO25: Rejman Dorota
J302
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w tyg. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w tyg. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- --- ---
Teoria obwodów III (E2) - P15 Projekt, (w B209)
Karpiński Lesław (ET)
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
--- --- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 ---
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Hajder Sebastian (EE)
A1
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium
Szpytma Andrzej (EP)
A304
---
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A214
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A214
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A313
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
A313
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15 ---
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Szpytma Andrzej (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Szpytma Andrzej (EP)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Kopeć Barbara (EE)
B107
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Kopeć Barbara (EE)
B107
-x- -x- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA) - DD as.
D109aut
--- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E3P-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia, (j. rosyjski), (7:00-8:30)
SJO15: Ksiądz Iwona
J006
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia, (j. rosyjski), (7:00-8:30)
SJO15: Ksiądz Iwona
J006
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
E3
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A312
E3
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A312
Układy energoelektroniczne (E3P) - L25 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Rząsa Janina (EE)
B210
Układy energoelektroniczne (E3P) - L25 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Rząsa Janina (EE)
B210
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Baran Krzysztof (EE)
A113
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Baran Krzysztof (EE)
A113
E3
Układy energoelektroniczne (E3P) - W30 Wykład
Rząsa Janina (EE)
B305
E3
Układy energoelektroniczne (E3P) - W30 Wykład
Rząsa Janina (EE)
B305
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia
SJO08: Januszewski Piotr
J202
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia
SJO08: Januszewski Piotr
J202
%08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
%10:30-10:45 --- --- --- ---
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B107
E3
Układy izolacyjne urządzeń przesyłowych - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Włodek Romuald (EE)
B107
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - L30 Laboratorium
Mróz Jan (ED)
B57
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - L30 Laboratorium
Mróz Jan (ED)
B57
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B305
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B305
--- ---
E3
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B107
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15 ---
E3
Seminarium dyplomowe w EE (E3) - C15 Ćwiczenia
Binkowski Tomasz (EE)
B304
E3
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
E3
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - P25 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)
B16
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - P25 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)
B16
--- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- ---
E3
Seminarium dyplomowe w ET (E3) - C15 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)
A113
---
Układy energoelektroniczne (E3P) - P15 Projekt
Rząsa Janina (EE)
B304
--- ---
Układy izolacyjne urządzeń przesyłowych - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Włodek Romuald (EE)
B16
-x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E3P-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia, (j. rosyjski), (7:00-8:30)
SJO15: Ksiądz Iwona
J006
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia, (j. rosyjski), (7:00-8:30)
SJO15: Ksiądz Iwona
J006
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
E3
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A312
E3
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A312
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Układy energoelektroniczne (E3P) - L25 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Rząsa Janina (EE)
B210
Układy energoelektroniczne (E3P) - L25 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Rząsa Janina (EE)
B210
E3
Układy energoelektroniczne (E3P) - W30 Wykład
Rząsa Janina (EE)
B305
E3
Układy energoelektroniczne (E3P) - W30 Wykład
Rząsa Janina (EE)
B305
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia
SJO08: Januszewski Piotr
J202
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia
SJO08: Januszewski Piotr
J202
%08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
%10:30-10:45
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - P25 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)
B16
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - P25 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)
B16
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - L30 Laboratorium
Mróz Jan (ED)
B57
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - L30 Laboratorium
Mróz Jan (ED)
B57
--- ---
E3
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B107
E3
Układy izolacyjne urządzeń przesyłowych - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Włodek Romuald (EE)
B107
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 --- ---
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B305
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B305
--- ---
E3
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B107
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15 ---
E3
Seminarium dyplomowe w EE (E3) - C15 Ćwiczenia
Binkowski Tomasz (EE)
B304
E3
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
E3
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Baran Krzysztof (EE)
B17
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Baran Krzysztof (EE)
B17
---
Układy izolacyjne urządzeń przesyłowych - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Włodek Romuald (EE)
B16
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- ---
E3
Seminarium dyplomowe w ET (E3) - C15 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)
A113
--- ---
Układy energoelektroniczne (E3P) - P15 Projekt
Rząsa Janina (EE)
B304
--- --- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E3P-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia, (j. rosyjski), (7:00-8:30)
SJO15: Ksiądz Iwona
J006
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia, (j. rosyjski), (7:00-8:30)
SJO15: Ksiądz Iwona
J006
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
E3
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A312
E3
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A312
--- ---
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
E3
Układy energoelektroniczne (E3P) - W30 Wykład
Rząsa Janina (EE)
B305
E3
Układy energoelektroniczne (E3P) - W30 Wykład
Rząsa Janina (EE)
B305
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia
SJO08: Januszewski Piotr
J202
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia
SJO08: Januszewski Piotr
J202
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - L30 Laboratorium
Mróz Jan (ED)
B57
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - L30 Laboratorium
Mróz Jan (ED)
B57
Układy energoelektroniczne (E3P) - L25 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Rząsa Janina (EE)
B210
Układy energoelektroniczne (E3P) - L25 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Rząsa Janina (EE)
B210
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - P25 Projekt
Hadaj Piotr (EE) - DD
B16
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - P25 Projekt
Hadaj Piotr (EE) - DD
B16
E3
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B107
E3
Układy izolacyjne urządzeń przesyłowych - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Włodek Romuald (EE)
B107
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 --- ---
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B305
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B305
--- ---
E3
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B107
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15 ---
E3
Seminarium dyplomowe w EE (E3) - C15 Ćwiczenia
Binkowski Tomasz (EE)
B304
E3
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
E3
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
--- ---
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B303
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B303
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- ---
E3
Seminarium dyplomowe w ET (E3) - C15 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)
A113
--- --- --- --- --- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- ---
Układy izolacyjne urządzeń przesyłowych - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Włodek Romuald (EE)
B16
-x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
Układy energoelektroniczne (E3P) - P15 Projekt
Rząsa Janina (EE)
B304
--- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
E3P-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia, (j. rosyjski), (7:00-8:30)
SJO15: Ksiądz Iwona
J006
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia, (j. rosyjski), (7:00-8:30)
SJO15: Ksiądz Iwona
J006
%07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
E3
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A312
E3
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - W30 Wykład
Mróz Jan (ED)
A312
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - L30 Laboratorium
Mróz Jan (ED)
B57
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3P) - L30 Laboratorium
Mróz Jan (ED)
B57
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - P25 Projekt
Hadaj Piotr (EE) - DD
B16
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - P25 Projekt
Hadaj Piotr (EE) - DD
B16
E3
Układy energoelektroniczne (E3P) - W30 Wykład
Rząsa Janina (EE)
B305
E3
Układy energoelektroniczne (E3P) - W30 Wykład
Rząsa Janina (EE)
B305
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia
SJO08: Januszewski Piotr
J202
E3
Język obcy (E3) - C30 Ćwiczenia
SJO08: Januszewski Piotr
J202
%08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
%10:30-10:45 --- ---
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium
Plewako Jolanta (EE)
B21
--- ---
E3
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B107
E3
Układy izolacyjne urządzeń przesyłowych - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Włodek Romuald (EE)
B107
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
%12:15-12:30 --- ---
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B305
E3
Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B305
--- ---
E3
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B107
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15 ---
E3
Seminarium dyplomowe w EE (E3) - C15 Ćwiczenia
Binkowski Tomasz (EE)
B304
E3
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
E3
Rynek energii elektrycznej - p.w. (E3) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B107
Układy energoelektroniczne (E3P) - L25 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Rząsa Janina (EE)
B210
Układy energoelektroniczne (E3P) - L25 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Rząsa Janina (EE)
B210
--- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
Układy izolacyjne urządzeń przesyłowych - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Włodek Romuald (EE)
B16
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- ---
E3
Seminarium dyplomowe w ET (E3) - C15 Ćwiczenia
Trojnar Mariusz (ET)
A113
--- --- ---
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B17
Metody numeryczne w oświetleniu elektrycznym - p.w. (E3P) - P25 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B17
-x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- ---
Układy energoelektroniczne (E3P) - P15 Projekt
Rząsa Janina (EE)
B304
-x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F505
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
---
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Ewa (EA)
F102
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia
CFiS3
Hala PRz
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia
CFiS3
Hala PRz
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Wilk Barbara (EM), Augustyn Małgorzata (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Wilk Barbara (EM), Augustyn Małgorzata (EM)
A211
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ES)
F505
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B205
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Borkowski Mariusz (ES)
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
F1-C1
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Świder Krzysztof (EA)
F302
F1-C1
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
F302
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
F1-C1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
B304
F1-C1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B303
---
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F1-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- ---
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Augustyn Małgorzata (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Augustyn Małgorzata (EM)
A211
--- --- --- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F505
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Ewa (EA)
F102
---
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia
CFiS3
Hala PRz
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia
CFiS3
Hala PRz
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
--- ---
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ES)
F505
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Borkowski Mariusz (ES)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B205
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
F1-C1
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Świder Krzysztof (EA)
F302
F1-C1
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
F302
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
F1-C1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
B304
F1-C1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B303
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- --- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F1-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- ---
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Wilk Barbara (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Wilk Barbara (EM)
A211
-x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
---
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Borkowski Mariusz (ES)
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ES)
F505
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia
CFiS3
Hala PRz
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia
CFiS3
Hala PRz
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
--- --- -x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
---
F1-C2
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Świder Krzysztof (EA)
B300
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B205
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Ewa (EA)
F102
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
F1-C2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B303
F1-C2
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
B304
---
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F505
F1-C2
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A214
--- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F1-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Borkowski Mariusz (ES)
---
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ES)
F505
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia
CFiS3
Hala PRz
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia
CFiS3
Hala PRz
%08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Wilk Barbara (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Wilk Barbara (EM)
A211
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
---
F1-C2
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Świder Krzysztof (EA)
B300
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Ewa (EA)
F102
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Tybura Mateusz (ET) - DD
B205
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
F1-C2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B303
F1-C2
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
B304
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F505
---
F1-C2
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A214
--- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F1-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Augustyn Małgorzata (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Augustyn Małgorzata (EM)
A211
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
--- ---
F1-C3
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A312
--- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B205
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Borkowski Mariusz (ES)
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
F1-C3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B303
F1-C3
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A111
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kamycki Krzysztof (EA)
F206
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ES)
F505
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES)
F502
--- ---
F1-C3
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
F402
---
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Ewa (EA)
F102
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x-
F1-C3
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:45), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CFiS
CFiS3
Basen ROSiR
F1-C3
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:45), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CFiS
CFiS3
Basen ROSiR
-x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F1-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
%08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ES)
B305
--- ---
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Jędrzejec Ewa (EA)
A61
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Wilk Barbara (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM), Wilk Barbara (EM)
A211
F1-C3
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A312
--- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
%10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
B305
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Borkowski Mariusz (ES)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B205
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel)
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B305
F1-C3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B303
F1-C3
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A111
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
B305
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kamycki Krzysztof (EA)
F206
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
B305
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ES)
F505
-x- -x- %12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
%14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Nycz Mariusz (ES), Strzałka Dominik (ES)
B305
---
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES)
F502
---
F1-C3
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
F402
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Ewa (EA)
F102
--- -x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 -x- -x-
F1-C3
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:45), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CFiS
CFiS3
Basen ROSiR
F1-C3
Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:45), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CFiS
CFiS3
Basen ROSiR
-x- -x- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F2-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00 ---
Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt
Zajdel Roman (EA)
F107
F2
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A61
F2
Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład
Pawłowicz Bartosz (EU)
A61
--- ---
Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3b
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3b
-x- -x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Sieci komputerowe I (F2) - L15 Laboratorium
Bolanowski Marek (ES)
F602
Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium
Wisz Bogusław (EU)
A58c
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Bolanowski Marek (ES)
A61
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A61
--- ---
Bazy danych (F2) - P15 Projekt, (w D202a)
Jędrzejec Bartosz (EA)
--- -x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium
Zajdel Roman (EA)
D3b
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)
B100a
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
-x- -x-
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
%12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt, (w D102b)
Krzeszowski Tomasz (EA)
Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium
Leniowski Ryszard (EA)
F105
--- ---
F2
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
B305
F2
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
B305
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO21: Oleksiewicz Barbara
P44
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO21: Oleksiewicz Barbara
P44
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- --- -x- -x-
F2
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
F2
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
-x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F2-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt
Zajdel Roman (EA)
F107
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium
Oszust Mariusz (EA)
F102
F2
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A61
F2
Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład
Pawłowicz Bartosz (EU)
A61
--- --- ---
Bazy danych (F2) - P15 Projekt, (w D102b)
Krzeszowski Tomasz (EA)
-x- -x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium
Wisz Bogusław (EU)
A58c
Sieci komputerowe I (F2) - L15 Laboratorium
Paszkiewicz Andrzej (ES)
F602
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Bolanowski Marek (ES)
A61
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A61
--- --- ---
Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
D3b
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)
B100a
Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium
Zajdel Roman (EA)
D3b
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
-x- -x-
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
%12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium
Leniowski Ryszard (EA)
F105
Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt, (w D102b)
Krzeszowski Tomasz (EA)
--- ---
F2
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
B305
F2
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
B305
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO21: Oleksiewicz Barbara
P44
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO21: Oleksiewicz Barbara
P44
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- --- -x- -x-
F2
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
F2
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
-x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F2-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium
Oszust Mariusz (EA)
D3b
Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium
Wisz Bogusław (EU)
A58c
F2
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A61
F2
Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład
Pawłowicz Bartosz (EU)
A61
---
Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt
Zajdel Roman (EA)
F107
Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt, (w D102b)
Krzeszowski Tomasz (EA)
--- -x- -x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Bazy danych (F2) - P15 Projekt, (w D203b)
Oszust Mariusz (EA)
---
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Bolanowski Marek (ES)
A61
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A61
--- --- --- --- -x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Sieci komputerowe I (F2) - L15 Laboratorium
Bolanowski Marek (ES)
F602
Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium
Leniowski Ryszard (EA)
F105
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
-x- -x-
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
%12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium
Zajdel Roman (EA)
D3b
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)
B100a
--- ---
F2
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
B305
F2
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
B305
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO21: Oleksiewicz Barbara
P44
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO21: Oleksiewicz Barbara
P44
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- --- -x- -x-
F2
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
F2
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
-x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- -x- -x-
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium
Czmil Sylwester (EA) - DD
F102
--- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F2-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium
Wisz Bogusław (EU)
A58c
Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)
D3b
F2
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A61
F2
Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład
Pawłowicz Bartosz (EU)
A61
Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt
Zajdel Roman (EA)
F107
--- --- --- -x- -x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
Bazy danych (F2) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Bolanowski Marek (ES)
A61
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A61
--- --- --- --- -x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium
Leniowski Ryszard (EA)
F105
Sieci komputerowe I (F2) - L15 Laboratorium
Paszkiewicz Andrzej (ES)
F602
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
-x- -x-
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
%12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)
B100a
Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium
Zajdel Roman (EA)
D3b
--- ---
F2
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
B305
F2
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
B305
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO21: Oleksiewicz Barbara
P44
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO21: Oleksiewicz Barbara
P44
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 --- --- -x- -x-
F2
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
F2
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
-x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- -x- -x- ---
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA) - DD
F102
-x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F2-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Sieci komputerowe I (F2) - L15 Laboratorium
Bolanowski Marek (ES)
F602
Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium
Penar Maciej (EA)
D3a
F2
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A61
F2
Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład
Pawłowicz Bartosz (EU)
A61
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium
Penar Maciej (EA)
F102
Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
---
Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt, (w F106)
Penar Maciej (EA)
-x- -x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium
Zajdel Roman (EA)
D3b
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)
B100a
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Bolanowski Marek (ES)
A61
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A61
--- --- ---
Bazy danych (F2) - P15 Projekt, (w F106)
Penar Maciej (EA)
-x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30 ---
Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium
Wisz Bogusław (EU)
A58c
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
-x- -x-
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
%12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- --- --- ---
F2
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
B305
F2
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
B305
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO21: Oleksiewicz Barbara
P44
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO21: Oleksiewicz Barbara
P44
-x- -x- %14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
%15:45-16:00 ---
Sztuczna inteligencja (F2) - P15 Projekt
Zajdel Roman (EA)
F102
-x- -x-
F2
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
F2
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
Kluska Jacek (EA)
A61
-x- -x- -x- -x- %15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
%17:30-17:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- %17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 5.37.2 on 04/04/2019 20:23

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki, semestr letni 2018/19
F2-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
%07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- %07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
%08:45-09:00
Bazy danych (F2) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)
D3a
Sieci komputerowe I (F2) - L15 Laboratorium
Paszkiewicz Andrzej (ES)
F602
F2
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A61
F2
Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład
Pawłowicz Bartosz (EU)
A61
Grafika komputerowa (F2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F105
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)
F102
Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 Projekt, (w F106)
Penar Maciej (EA)
--- -x- -x- %08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- -x- -x- 10:15-10:30
%10:30-10:45
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)
B100a
Sztuczna inteligencja (F2) - L15 Laboratorium
Zajdel Roman (EA)
D3b
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Bolanowski Marek (ES)
A61
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
Paszkiewicz Andrzej (ES)
A61
--- ---
Bazy danych (F2) - P15 Projekt, (w F106)
Penar Maciej (EA)
--- -x- -x- %10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
%12:15-12:30
Podstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium
Wisz Bogusław (EU)
A58c
---
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
Trybus Bartosz (EA)
A61
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
Dec Grzegorz (EA)
V18
-x- -x-
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
F2
Język obcy (F2) - C30 Ćwiczenia
SJO20: Mazurek Jolanta
J207
%12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
%14:00-14:15 --- --- --- ---
F2
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
Leniowski Ryszard (EA)
B305